1. Temizlik Şirketi
 2. Ev Temizliği

Ev Temizliği

Dip köşe temizlik nasıl yapılır, diye düşünmenize gerek kalmadan profesyonel temizlik hizmetlerimizin farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan temizlik konusunda size her zaman en iyisini ve en kalitesini sunuyoruz.

Ev Temizliğinde En Güvenilir Markayız

Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

Ev Temizliğine Neler Dahil?

Hizmet verdiğimiz işlemlerin detaylarını sağ kısımda bulunan alandan inceleyebilirsiniz. Yapılacak olan işlemler alanında uzman ekip tarafından sağlanmaktadır.

Referansalarımızdan Bazıları

Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dip köşe temizlik nasıl yapılır, diye düşünmenize gerek kalmadan profesyonel temizlik hizmetlerimizin farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan temizlik konusunda size her zaman en iyisini ve en kalitesini sunuyoruz. Temizlik hizmetlerinde doğal ürünler kullanarak yaşam alanı sağlık standartlarınızı yükseltiyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla hayatınızı kolaylaştıracak yüksek kalite standartlarında ev temizliği hizmeti alırsınız.

İhtiyacız olan temizlik için gereken koşulları siz belirleyebiliyorsunuz. Nasıl bir temizliğe ihtiyacınız varsa, belirtmeniz yeterli olacaktır. Dünya standartlarında temizlik hizmeti garantisiyle, evinizin her köşesinin hijyenik olmasını sağlıyoruz.

Ev temizliği hizmeti almak istiyorum, ama bu hizmete neler dâhil bilmiyorum da diyorsanız işte size profesyonel ev temizliği hizmetimizin detayları şu şekildedir;

 • Mobilyaların, koltukların ve eşyaların silinmesi
 • Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
 • Camların içerden ve dışarıdan silinmesi
 • Mutfak dolapları ve mutfak araç gereçlerinin temizlenmesi
 • Banyo dolapları ve banyonun diğer alanlarının temizlenmesi
 • Çöplerin toplanması ve atılması
 • Genel düzenlemelerin yapılması
 • Varsa balkonların süpürülüp silinmesi
 • Yatak odasında yatak çarşaflarının değiştirilmesi ve eşyaların düzenlenmesi
 • Buzdolabı ve fırın içlerinin temizlenmesi,
 • Kapı ve pencerelerin silinmesi
 • Tuvalet ve lavaboların dezenfekte edilmesi
 • Evin genel olarak toplanması ve havalandırılması şeklindedir.
Öncesi
service-13
Sonrası
service-13

Yaşam alanları olan evlerin hijyeni açısından düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Ev temizliği ise genel olarak belirli bir emek ve zaman gerektiren bir işlemdir. Özellikle boş ev temizliği ve tadilat sonrası temizlik gibi ayrıntı gerektiren temizlik süreçleri daha zordur. Bu aşamada ise ev temizliği konusunda hizmet sağlayan şirketler devreye girer. Firmamız, uzman ekiplerle tadilat sonrası temizlik, boş ev temizliği gibi alanlarda hizmet verir. Genellikle inşaat sonrası temizlik birçok açıdan önem taşır. Tadilatlar esnasında sıva ve boya gibi çeşitli işlemler sonucu zeminde lekeler meydana gelebilir. Bu lekelerin ise daha yoğun kimyasal içeren temizlik ürünleri ile giderilmesi gerekir. Şirketimiz hem taşınma öncesi hem de taşınma sonrası için temizlik hizmeti sağlar. Boş ev temizliği için ise şirketimiz temizlik malzemelerini ve ekipmanları temin ederek, müşteriler için özel bir hizmet sunar. Bu konuda hizmet ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği, eşyalı evler ve boş evler için farklı şekillerde uygulanır. Her iki durumda da ev temizliği esnasında şirketimiz tarafından odaların, salonun, mutfağın ve banyonun temizliği son derece detaylı bir biçimde gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu noktada üst düzey temizlik malzemelerinden yararlanılır. Ev temizliği fiyatları ise genel olarak evin metrekaresine göre farklılık gösterir. Bu noktada fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik temizlik uygulaması alanın boyutuna göre kısa süre içinde tamamlanır. Profesyonel hizmet veren ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutan firmamızdan hizmet alarak, evinizi hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

Günlük Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde ilk olarak ekibimiz, uygun temizlik malzemesi ve ekipmanları hazırlar. Daha sonra temizlenecek eve gidilir ve temiz işlemlerine başlanır. Günlük ev temizliğinde mutfak temizliği için öncelikle zemindeki kaba pislik ve tozlar alınır. Ardından buzdolabı, mutfak dolapları iç ve dış şekilde temizlenir ve beyaz eşyalar silinir. Bunun dışında kombi temizlenir ve camlar ile mutfak zemini detaylı bir şekilde silinir. Banyo temizliğinde ise yerler ve fayanslar silinir. Banyo dolapları ve aynalar temizlenir. Son olarak ise duşakabin ve tuvalet temizliği yapılır. Salon ve diğer odalar ise aynı yöntemlerle benzer şekilde temizlenir. Ayrıca ev temizliği sırasında avizeler de detaylı bir şekilde silinir. Bu konuda hizmet almak ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Ev temizliği genel olarak belirli bir zaman ve emek gücü gerektiren bir iştir. Bu işi daha kolay ve zahmetsiz bir hale getirmek için ise profesyonel şirketlerden destek almak oldukça avantaj sağlar. Şirketimiz temizlik konusunda alanında uzman ve tecrübeli ekiplerle hizmet verir. Bu doğrultuda profesyonel anlamda temizlik için doğru adres olan şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Bu alanda boş ev temizliği ve tadilat sonrası temizlik gibi farklı hizmetler mevcuttur. Tadilat sonrası temizlik hem taşınma öncesi hem de taşınma sonrası olarak gerçekleştirilebilir. Taşınma öncesi ev temizliği hizmeti alarak, eşyalarınızı tertemiz bir eve yerleştirebilirsiniz. Üstelik bu süreçte firmamız tarafından her şey en ince ayrıntısına dek düşünülür. Bizimle iletişime geçerek, bu hizmetimizden yararlanabilir ayrıca ofis temizliği gibi diğer hizmetlerimiz konusunda da bilgi alabilirsiniz.

Ev temizliği işlemi için öncelikle rezervasyon alınması gerekir. Bu aşamada şirketimiz, müşterilere fiyatlandırma seçenekleri konusunda bilgi verir. Evlerin profesyonel ekiplerce temizlenmesinde ilk aşama kaba temizliğin yapılmasıdır. Daha sonra zemin temizliği, beyaz eşyaların temizliği, cam silme işlemleri yapılır ve temizlik detaylandırılır. Ayrıca bu alanda şirketimiz tarafından farklı zeminler için en uygun temizlik ürünleri kullanılır. Genel olarak yaşam alanlarınızı sağlıklı bir hale getirmek için temizlik hizmetimizden bütçe dostu seçeneklerle faydalanabilirsiniz.