1. Temizlik Şirketi
 2. Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği

Boş ev temizliğinde daha yoğun kimyasal temizleyicilerin kullanılması gerekir. Özellikle inşaat sonrası temizlik çok önemlidir. Boya, sıva gibi işlemler sonucu zemine yapışan lekelerin iyi temizlenmesi gerekir.

Boş Ev Temizliğinde En Güvenilir Markayız

Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

Boş Ev Temizliğine Neler Dahil?

Hizmet verdiğimiz işlemlerin detaylarını sağ kısımda bulunan alandan inceleyebilirsiniz. Yapılacak olan işlemler alanında uzman ekip tarafından sağlanmaktadır.

Mutfak Temizliği
Yatak Odası Temizliği
Salon Temizliği
Tuvalet Temizliği
Banyo Temizliği
Diğer Alanlar
Referansalarımızdan Bazıları

Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Boş ev temizliğinde daha yoğun kimyasal temizleyicilerin kullanılması gerekir. Özellikle inşaat sonrası temizlik çok önemlidir. Boya, sıva gibi işlemler sonucu zemine yapışan lekelerin iyi temizlenmesi gerekir.
Temizlik hizmetlerimiz taşınma öncesi ve taşınma sonrası olmak üzere iki kapsamda gerçekleşmektedir. Kalıplaşmış kir temizliği, standart temizliklere göre daha zordur.

Boş ev temizliği hizmeti sonrası evlerinizi tertemiz size teslim ediyoruz. Siz de eşyalarınızla gönül rahatlığı içinde evinize yerleşin. Boş ev temizliği için size özel bir temizlik ekibi tahsis ediyoruz. Malzemeler ve ekipmanlar şirketimiz tarafından temin edilir.

Ekibimiz temizlik alanının büyüklüğüne göre 5-7 gün içinde temizlik işlerini tamamlar. Tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik gibi işlemlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız kusursuz temizlik hizmeti sunmaktadır.

Boş ev temizliği hizmetlerimiz şu işlemleri kapsamaktadır:

 

Boş ev temizliğinde mutfak temizliği

Boş ev temizliğinde mutfaklarda şu işlemler yapılır.

 • Tüm kaba pislik alınır, tozlar ve yabancı maddeler süpürülür.
 • Yerler lekeler çıkarıcıyla detaylı olarak temizlenir.
 • Tüm camlar içten ve dıştan temizlenir.
 • Buzdolabı arkası temizlenir.
 • Mutfak dolapları içten ve dıştan temizlenir.
 • Beyaz eşyalar ve ankastre detaylı temizlenir.
 • Varsa kombi yüzeyi temizlenir.

Boş ev temizliğinde banyo temizliği

Boş ev temizliğinde banyolara şu işlemler yapılır.

 • Tüm kaba pislik alınır, tozlar ve yabancı maddeler süpürülür.
 • Yerler ve fayanslar, lekeler çıkarılarak detaylı silinir.
 • Banyo dolapları ve aynalar temizlenir.
 • Duş kabini ve klozet temizlenir.

Boş ev temizliğinde yatak odası temizliği

Boş ev temizliğinde yatak odalarına şu işlemler yapılır.

 • Tüm kaba pislik alınır, tozlar ve yabancı maddeler süpürülür
 • Yerler lekeler çıkarılarak detaylı silinir
 • Tüm camlar içten ve dıştan temizlenir
 • Varsa klima yüzeyi temizlenir
 • Varsa gömme dolap içten ve dıştan temizlenir
 • Avize detaylı silinir ve temizlenir

Boş ev temizliğinde salon temizliği

Boş ev temizlik işinde salonlara şu işlemler yapılır.

 • Tüm kaba pislik alınır, tozlar ve yabancı maddeler süpürülür.
 • Yerler lekeler çıkarılarak detaylı silinir.
 • Tüm camlar içten ve dıştan temizlenir.
 • Varsa klima yüzeyi temizlenir.
 • Avize detaylı olarak silinir ve temizlenir.

Boş ev temizliğinde diğer alanların temizliği

Boş ev temizliğinde diğer alanlara yapılan temizlik işlemleri şunlardır:

 • Girişte bulunan dolaplar iç ve dış detaylı temizlenir
 • Tüm kapılar ve kapı kolları silinir
 • Aydınlatma kontrol panelleri temizlenir
 • Ana giriş kapısı detaylı temizlenir.

 

Boş halde bulunan ve yeni sahiplerinin taşınmasını bekleyen evler için, profesyonel bir temizlik hizmeti karşınızda. Yıllardan beri bu konuda sektörel gelişim ve temizlik firmalarının ortak yürüttüğü çalışmalar, sağlık için gerçekten çok iyi çözümler oluşturmaya devam ediyor. Evin zeminleri, duvar ve tavan temizliği ile birlikte, bütün unsurların gözden geçirilmesi çok önemlidir. Kısacası boş ev temizliği olarak belirlediğimiz bu temizlik hizmetinde, insanların memnuniyetini elde etmek gerçekten çok önemlidir. Uzman eleman kadrosu ile birlikte iyi bir temizlik firmasının, ihtiyaç karşılama pozisyonunda size bu konuda destek sağlayacağını söyleyebiliriz. Bunca zamandan beri edinmiş olduğu bilgileri kullanan uzman ekip, aynı zamanda kullandığı temizlik ekipmanı ile birlikte gerçekten iyi bir çözüm oluşturmak durumundadır.

Ev temizliği esnasında deterjan ve kimyasalların seçimi gerçekten büyük önem taşımaktadır. Ne yaptığını çok iyi bilen uzman ekipler, bu konuda kararınca bir tercihte bulunuyor ve ortaya çıkan sonuçlar sağlık açısından gerçekten önemli bir ayrıntıyı ortaya koymaya devam ediyor. Sizin yaşadığınız mekânın kalitesini ölçmek istiyorsanız, öncelikle boş ev temizliği konusunda atılan adımları gözden geçirmelisiniz ancak burada temizlik hizmetleri tamamlandığı zaman eve gönül rahatlığı ile taşınabilirsiniz. Evden taşınan insanların arkada bıraktığı kir ve tozdan kurtulmak için, uzman bir firmanın desteğini almak gerçekten büyük önem taşıyabilir.

Boş Ev Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Öncelikli olarak uzman ekip bir keşif görevi ile birlikte süreci başlatır. Burada temizlik için gerekli malzemeler hazırlanır ve ekipler göreve hazır bir şekilde bekler. Temizlik konusunda kullanılan makine teknolojisi, yine bu işin endüstriyel gelişim fırsatını en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Boş ev temizliği olarak kapsamlı bir süreç olarak karşımıza çıkan sistemle beraber, kısa zamanda kaliteli bir temizlik ortaya konur.

Evine taşınmak için sabırsız bir şekilde bekleyen insanlar için buradaki kabiliyetli hizmetin önemini çok iyi anlamak gerekiyor. Yaşam mekânlarında ve özellikle insanların sağlıklı ortamlarda beklediği hizmetler, burada çok büyük önem arz etmeye devam etmektedir. Son derece hoş ve etkileyici koşullarla birlikte, sağlıklı bir temizlik hizmetinden faydalanmak için gerçekten sizin önemli bir şansınız bulunmaktadır.

Genellikle piyasada belli bir rakam olduğu gibi, zaman içerisinde değişken rakamlar insanların karşısına çıkabilir. Buradaki temel amaç her ne kadar bütçeye uygun çözüm olsa da sağlıklı bir temizlik her şeyin önünde gelmektedir. Profesyonel bir ekiple beraber sağlıklı ekipman desteği buradaki boş ev temizliği hizmetlerinin çok daha cazip koşullara girmesini sağlamaktadır. Modern ve kabiliyetli hizmetlerle birlikte, sektörel temizlik konusunda güvendiğiniz firmanın çözüm olarak size sağladığı imkânlar gerçekten önemli bir ayrıntı ortaya koymak durumundadır.