1. Temizlik Şirketi
 2. Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Bağcı Grup Temizlik Şirketi olarak 18 yıldır ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir.
Randevu Al

  Ofis Temizliğinde En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Ofis Temizliğine Neler Dahil?

  Hizmet verdiğimiz işlemlerin detaylarını sağ kısımda bulunan alandan inceleyebilirsiniz. Yapılacak olan işlemler alanında uzman ekip tarafından sağlanmaktadır.

  Mutfak Temizliği
  Ofis Mobilyalari
  Tuvalet Temizliği
  Zemin Temizliği
  Cam Temizliği
  Diğer Alanlar
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kurulduğumuz günden bu güne, her zaman müşterilerimizin daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını ve iş yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra konusunda uzman personelimiz ve hizmete özel donanımlarımız ile her zaman en iyiyi sunmak için yanınızdayız. Firmamız Avrupa ve Anadolu yakası ofis temizliği konusunda 20 yıldan fazla, deneyime sahiptir. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır. Profesyonel ofis temizliği hizmetlerimiz, müşterilerimiz için güvenli ve sağlıklı bir ortamın oluşmasında yardımcı olur. Firmamız ofis temizliği şişli bölgesi gibi yoğun yerleşim alanlarında bile her zaman hazır ve hızlı hizmetleri ile yanınızdadır. Ofis Temizliği İşyerleri uzun süre geçirdiğimiz yerlerdir. İyi bir çalışma ortamı için, ofislerin düzenli, temiz ve toplu olması da önemlidir. Firmamız ofis temizliği konusunda en yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Konusunda deneyimli personelimiz en iyi şekilde ofisiniz temizlerken, eşyalarınızın güvenliği içinde de önlemler alır. Gerektiğinde gündüz ya da akşam ofis temizliği verme konusunda ihtiyaçlarınızı her zaman karşılarız.Karmaşık veya kalabalık ofislerinizde dahi, ofis temizliği nasıl yapılır diye sizi endişelendirmeden güvenilir temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık temizlik talepleriniz olsun her an, en kaliteli hizmetler ile yanınızdayız.

  Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri

  Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bu amaçla firmamız okullardan kamu binalarına, hastane veya sağlık ocaklarından alışveriş merkezlerine, spor salonlarından havuzlara, camilerden kreşlere, villa ve apartman temizliği hizmetlerine kadar çok geniş alanlarda hizmetler sunar. Periyodik temizlik ihtiyaçlarınızda Anadolu ya da Avrupa yakası ofis temizliği fark etmeksizin her yere hizmetlerimiz bulunur.Profesyonel ofis temizliği konusunda geçmişten gelen deneyimlerimizle, size her zaman en uygun ofis temizliği fiyatları ile hizmet sunarız. İşletmenizin veya sizin ihtiyaçlarına uygun, özel temizlik programları oluşturmak için yanınızdayız.

  İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

  Ofis temizliği sırasında istenilirse cam silme hizmeti de vermekteyiz. Ancak bunun için camın yapısının uygun olması gerekmektedir. Camın yapısının uygun olmadı durumda da, vinç yardımı ile dış cephe cam temizliği hizmetleri sunarız. Periyodik olarak da alabileceğiniz dış cephe cam temizliğini, konusunda uzman ve yüksekte çalışma konusunda sertifikalı teknik personelimiz yapar. Tüm süreçlerimizde işçi sağlığı ve güvenliği kurallarını en önde tutarız. Tüm dış cephe cam ve metal yüzeylerine, gerekli donanım ve özel temizlik maddeleri kullanırız. Cam veya ofis temizliği İstanbul ilinin her yerine hizmetlerimiz bulunur.

  Endüstriyel Tesis Temizliği

  Endüstriyel temizlikler en çok dikkat edilmesi gereken hizmet grupları arasındadır. Çünkü iş süreçlerinin aksamaması ancak ortamın çalışmaya uygun hale gelmesi konusunda dikkat edilmesi gerekir. Hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu özellikle gıda sektöründe profesyonel fabrika ve ofis temizliği şirketleri arasında lider konumdayız. Uygun donanım ve temizlik maddeleri ile gizliliğin ön planda tutulduğu hizmetlerimizde, hızlı ve sorunsuz iş süreçleri ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Endüstriyel alanda birçok temizlik sorununun üstesinden gelerek, üretim ve iş süreçlerinizin aksamdan ilerlemesine imkân sunuyoruz.

  Ofis Halı Yıkama Hizmetleri

  Halı yıkama hizmetlerimiz, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından uygun teknolojik donanımlar ile dikkati ve itinalı şekilde yapılır. Halılarınıza zarar vermeden en hesaplı ve temizli yıkama hizmeti sağlanır. Uygun fiyatlarımız ile bütçenizi sarmadan sağlıklı ortamlarda çalışma ve yaşama imkânı bulursunuz. Halılarınızı ister yerinde ister teslim alarak en iyi kalitede temizleyerek teslim ediyoruz. İşlerinizin aksamaması için akşam ofis temizliği sırasında bile bu hizmetimizi talep ederek, zamandan tasarruf sağlamanıza olanak veriyoruz.

  Koltuk Yıkama Hizmetleri

  Evlerinizde veya ofislerinizde kullanılan koltuk veya sandalyeler zamanlar kirlenerek, parazit ve mikrop barındırmaya başlar. Firmamız en kaliteli araçlar ile sunduğu koltuk yıkama hizmeti ile sağlıklı ortamlarda bulunmanıza yardımcı olur. Gerektiğinde günlük ofis temizliği sırasında tercih edebileceğiniz bu hizmetimizi, gerektiğinde de ayrı olarak talep edebilirsiniz. Son teknoloji ile sunulan kaliteli hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

  Sert Zemin Temizliği

  Sert zeminler kullanıldıkça eski parlaklığını yitirirler. Bir zaman sonra mat ve kirli bir görünüm ortaya çıkar. Firmamız, sert zeminlerin temizlenmesi ve gerektiğinde cilalanması konusunda da kaliteli hizmetleri ile yanınızdadır. Firmamız, ofis temizliği İstanbul ili ve çevresinde her zaman size bir telefon kadar yakındır. Ofis ortamlarında gerçekten çok farklı ve değerli ürün grupları bulunmaktadır. Elbette ki temizlik malzemeleri tercihler ve profesyonel ekiplerinde buradaki katkısından bahsetmek gerekmektedir. Öncelikli olarak profesyonel bir firmanın kendi logosunu taşıyan kıyafet unsurları, bu işin daha resmi sonuçları olduğunu göstermektedir. İşe çöp kutularını boşaltmakla göreve başlayan uzman ekipler, daha sonrasında eldiven değiştirir ve temizlik konusunda farklı bir göreve geçer. Öncelik olarak zemin temizliği konusunda hem ekip hem de takım kalitesi ile birlikte önemli bir çalışma yapılmaktadır. Islak zemin temizleme çalışmalarında, kullanılan malzemelerin gerçekten burada çok iyi sonuç verdiği bilinmektedir. Tercih ettiği tüm sağlıklı seçenek ve ürün modelleri ile birlikte iyi bir temizlik için zamanında adım atmış olan uzman ekipler, belli bir plan ve belli bir sıralama ile birlikte gerçekten ortaya iyi bir temizlik sonucu çıkarmaya devam etmektedir. Müşterisi olarak gördüğü işletmeler ve işletmelerin geniş görüşlülük yüzü olan ofislerde, bilinçli firmanın temizlik konusunda yaptığı çalışmalar gerçekten çok daha iyi sonuç vermeye devam etmektedir. Eğer firma olarak biz ofis temizliğini nasıl yapıyoruz diye soracak olursanız, gerçekten bu konuda firmamızın yaptığı çalışmalarla birlikte ortaya konan sonuçlar son derece profesyonel ve etkileyici bir çözüm oluşturmaya devam etmiştir. Pencere kapı ve benzeri unsurlarla birlikte masa sandalye ve benzer demirbaş unsurlarının temizliği gerçekten burada sıralamada büyük önem taşımaktadır.

  Düzenli Ofis Temizliği Hizmeti

  Takip edilen belli bir planlama ile birlikte, elektronik cihazlar dijital teknolojiler ve mobilyalar düzenli bir şekilde temizlenmektedir. Elektronik cihazlar kuru bezle temizlenir, mobilyalar masa sandalye ve diğer unsurlar ise yaş bez ile temizlenir. Elbette ki büro temizliği konusunda son derece detaylı ve bilinçli davranmak gerekmektedir. Pek çok farklı yer için kullanılmış nitelikli malzemeler ile birlikte, hem sonuçlar hem de çözümler birbirini tamamlayan süreç gibi karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz ve sonuçlarını nasıl alıyoruz dersek, buradaki dikkatli davranışımız ve kullandığımız malzeme seçenekleri ile birlikte iyi bir çözümün sonucunu burada görmemiz önemli olacaktır.

  Hızlı Ve Pratik Ofis Temizliği

  Firma olarak ofis temizliğini nasıl yapıyoruz diye soracak olursak, öncelikli olarak kendi çalışmalarımıza göz atmanız gerekiyor. Seçilen ve tercih edilen deterjan kalitesi ile birlikte temizlik unsurlarının yine büyük bir titizlikle ortaya çıktığı burada açıkça görülmektedir. Hemen her yerde ve her farklı unsurda temizlik konusunda yine farklı seçenekler buradan karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Titiz ve sağlıklı bir şekilde temizlik çalışması yapan şirket anlayışı, ofislerde ve bürolarda etkin bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Her bir unsur ve malzemenin farklı şekilde temizlenme ihtimali burada ortaya çıkmaktadır. Gerek çalışanlar için gerekse de ziyaret edenler için işletmelerin en dikkat çekici bölmesi ofis olarak karşımıza çıkmaktadır. Hâlihazırda çalışmaya devam eden insanların yüksek performansını korumak, gerçekten burada önemli olacaktır. Her ne kadar istemeseniz bile yoğun bir çalışma ortamında kir toz ve diğer etkenlerin ortaya çıkma ihtimali oldukça yüksek olacaktır. Bilinçli temizlik ekibi ve kullanılan sağlıklı donanım ile birlikte ofis temizliği konusunda gerçekten çok önemli adımlar atılmış ve ortaya çok iyi sonuçlar çıkmıştır. Ofis temizliği yapımına dikkat etmeli dediğimizde bu dikkat sürecinin nasıl olacağı konusunda da bir fikir sahibi olmak elbette ki önemlidir. En başta çalışan kesimin hız kesmeden verimliliğini devam ettirmesi burada önemlidir. Buna mukabil olarak hem işletme devamlılığı hem de temizlik konusundaki çalışmalar ile birlikte beklenen çözümleri ortaya koymak çok daha kolay olacaktır. Kullanılan sağlıklı malzemelerle ve donanım ekipmanı ile birlikte, yeri geldiği zaman çözüm oluşturmak burada çok daha kolay olmaktadır. Temizlik ekipleri her zaman görevine sadık bir şekilde hareket ederken, kimyasallar ve deterjan kullanımı konusunda gerçekten tercihler burada çok büyük önem taşımaktadır. Yapılan çalışmalar ve dikkatli takip ile birlikte, ofis ortamını çok daha temiz hale getirmek mümkün olmaktadır.

  Ofis Ortamında Hızlı Ve Güvenilir Temizlik

  Kurumsal yapılarda, işletmelerde ve ofis olarak kabul edilen her yerde, detaylı temizlik hizmetinin sonuçlarına bakmak gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken bazı kurallar olmakla beraber, özellikle temizlik şirketi çalışanlarının bu konuda daha profesyonel bir yaklaşım ortaya koyduğu bilinmektedir. Birbirinden çok farklı ve temizlik metotları ve yöntemler olmakla beraber, bu metotları gözden geçirecek uzmanların çalışma başarısına gerçekten daha dikkatli bir şekilde bakmak gerekiyor. Ofis temizliği yapımına dikkat etmeli dediğimizde, gerçekten bu dikkati gösterecek eleman kadrosunun performansı ve ortaya koyduğu sonuçlar burada çok büyük önem kazanmış durumdadır. Son derece gelişmiş bir noktada kaliteli ve güvenilir ofis temizlik çalışmaları en iyi sonucunu burada göstermeye devam etmektedir. Tüm müşterisi için sağlıklı ve güvenilir sonuçlar veren bir çalışma temposunda, aynı zamanda performans ve sonuçların iyi bir imkân yarattığı buradan görülmektedir.

  Hızlı Ve Pratik Ofis Temizliği

  İşletme devamlılığı açısından ofis ortamında yapılacak temizliğin, hızlı ve çok pratik olması gerekmektedir. Ofis temizliği yapımına dikkat etmeli ve bu temizlik sürecini en iyi şekilde gözden geçirmek çok gereklidir. Belli bir kabiliyeti ile birlikte deneyim ve tecrübesini en ileri seviyeye taşımış temizlikte uzman kişiler bu konuda size yardımcı olacaktır. Bugün piyasaya şöyle bir baktığımızda temizlik sektörü konusunda pek çok firmanın gelişim gösterdiği görülmektedir. Yaşam mekânlarında ve şehir yapılanmaların da temizlik sektörünün, hızlı bir gelişim gösterdiği açıkça görülen bir durum. Doğru yatırımlar ile beraber gelişmiş olan temizlik şirketleri pek çok farklı profesyonel hizmetleri noktasında çok iyi çözüm oluşturmaya devam ediyor. Ofis temizliği için doğru temizlik şirketi olarak karşımıza çıkan pek çok değişik alternatif olabilir. Elbette ki burada daha önceki çalışmaları ile birlikte güçlü referans sağlamış şirketlere bir göz atmak gerekmektedir.

  Ofis Temizliği İçin Uzman Tercihi

  Ofis gibi çalışma ortamları da profesyonel temizlik destek ekipleri çok önemlidir. Daha önceden iyi bir çalışma anlayışı ile birlikte bu sektörde başarı elde etmiş olan kişiler ya da kuruluşlar çok iyi bir çözüm üretmeye devam etmektedir. Profesyonel olarak işini çok iyi bilen uzmanların, bu konuda gerçekten ihtiyaç sahibi olan şirketlere çok büyük katkısını görebiliriz. Oldukça donanımlı ve deneyimli bir şekilde yatırımını yapmış aynı zamanda başarı elde etmiş firmalar ile birlikte, temizlik konusunda gerçekten profesyonel adımları atmak mümkün olmuştur. Elde edilen ve sonuçları ile birlikte insanlar için avantaj sağlayan imkânlar sayesinde doğru şirketi seçmenin avantajlarını görebilirsiniz.

  Ofis Temizliği İçin Doğru Temizlik Hamlesi

  Temizlik konusundaki güçlü referansı ile birlikte farkını ortaya koymuş bir temizlik firması, insanlar için doğru tercih olacaktır. Yeri geldiği zaman ofis temizliği yeri geldiği zaman da profesyonel temizlik şirketi çalışmaları ile birlikte, bu konuda çok önemli ve bilinçli adımlar atılmaktadır. Ne yaptığını çok iyi bilen ve çalışmaları ile birlikte bunu gösteren firmaların özellikle ofis ortamını sağlıklı hale getirme konusunda çok büyük becerisi ön plana çıkmaktadır. Müşteriler için özellikle bu konudaki çok önemli fırsatlara bir göz atmak gerektiğini söyleyebiliriz.

  Ofis Ve Büro Temizliği İçin Doğru Şirket Tercihi

  Temizlik şirketlerinin yıllardan beri becerisi ve potansiyeli en iyi şekilde görülmektedir. Doğru yatırımlar ile birlikte müşterisine destek sağlamayı bir görev olarak kabul etmiş şirketler, yine doğru planlama ile birlikte iyi bir fırsat yaratmaya devam etmektedir. Eğer siz de ofis temizliği için doğru temizlik şirketi arayışını sürdürüyorsanız, bu şirketi seçmek için birbirinden farklı nedenler ve gereklilikler ortaya çıkacaktır. Böylelikle tercihinizin çok önemli ve olumlu olduğunu anlamanız güç olmayacaktır. Temizlik ve sağlık için oldukça önemli detayları görmüş durumdayız. Özellikle de temizlik konusunda hayatınızı değiştirecek seçenekleri ile birlikte sizin için avantaj sayılacak çok önemli konular üzerinde durmuş durumdayız. Özellikle bayanların dikkat etmesi gereken ve herkesi yakından ilgilendiren bu konuda, temizlik hassasiyetinin ortaya çok iyi sonuç ve çözümleri koyduğunu görebiliriz.

  Ofis Temizlik Şirketleri Sayesinde Ofisler Tertemiz

  Gün içerisinde en aktif saatlerimizi hep ofislerimizde geçiriyor. Hatta ofislerimiz de yaklaşık olarak 8- 9 saat harcadığımız için ofislerimizi ikinci bir evimiz olarak nitelendirsek yeridir. Uzun saatler harcadığımız ofisimizin ortamına dikkat etmek temizliğinden sağlığımız için ödün vermemek gerek. Temiz olmayan ortamalar da bulunmak hem enfeksiyon riskini artırır hem de solunum yolu hastalıklarına yakalanmayı kolaylaştırır. Bunun için yapılması gereken en önemli şey ofis temizlik şirketleri ile anlaşıp, ofislerimizin temizliğinden emin olmak.

  Ofis Temizlik Şirketleri İle Doğru Temizlik

  Ofisler gibi kalabalık ortamlarda mikropların taşınması çok kolay olacağından, doğru temizlik ürünlerini doğru yerlerde kullanmak çok önemli. Yoksa yapılan temizlikten randıman alamazsınız, sadece boşuna yapılmış bir enerji kaybı olur o kadar. Ofisinizi çalışma ortamınızın temizliğini emanet edeceğiniz şirketler kesinlikle profesyonel ve yıllarını bu işe vermiş şirketler olmalı. Aksi takdirde yapılan temizlikten şüphe duyabilirsiniz. Evet alt tarafı temizlik diye düşünüyordunuz. Ama işin aslının öyle olmadığını biliyoruz. Genellikle kalabalık olan yerlerden, tuvaletlerden, mutfaktan, ortak kullanılan ofis eşyalarından geçen mikroplar sayesinde hemen hasta olunabilir, ofis çalışanlarından iş gücü kaybı yaşayabilirsiniz. Bunu önlemek içinde ofisinizi emin ellere teslim ettiğinizden emin olun. Çalışacağınız ofis temizlik şirketleri için araştırma yapın.
  1. Anlaşacağınız şirketin referanslarını gözden geçirin.
  2. Sertifikalarını sorun.
  3. Kaç yıllık bir temizlik şirketi olduğunu sorun. Deneyim iş hayatında büyük önem arz eder.

  Ofis Temizlik Şirketleri İle Çalışma Ortamlarınız Daha Sağlıklı

  Ofisiniz ya da çalışma yeriniz bir bakıma sizin aynanızdır. Gelen müşteriler sizi değerlendirmeden önce ya da sizle karşılaşmadan önce ofisinizi görür ve az çok kafasında ilk izlenimden bir şeyler oluşur. Eğer çalışma ortamınız pis, tuvaletlerden kötü kokular geliyor ve gelen müşteriye lekeli ve pis bardaklarda ikramda bulunuyorsanız o müşteriden hayır beklememelisiniz. Şirketlerin profesyonelliği çalışma ortamlarından belli olur. Dağınık, pis, kötü kokan ve havasız ortamlarda çalışan insanlardan da pek sağlıklı iş beklemek doğru olmaz. Kendi sağlıkları tehlikedeyken ne kadar sağlıklı iş ortaya koyabilirler tartışılır. Ofis ortamınızı düzenlemek ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmak isterseniz ofis temizlik şirketimiz tam aradığınız hizmet şekli.

  Ofis Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Ofis temizliği, çalışanların sağlığını korurken çalışma ortamını daha verimli ve motive edici hale getirir. Temiz bir ofis, pozitif bir iş deneyimi sunar ve müşterilere olumlu bir izlenim bırakır.

  Ofis temizliği sıklığı, ofisin büyüklüğü, çalışan sayısı ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Genellikle haftalık veya aylık düzenli temizlikler yapılmalıdır, ancak ihtiyaca göre daha sık temizlik gerekebilir.

  Profesyonel bir firma, eğitimli personel, özel ekipmanlar ve etkili temizlik malzemeleri kullanarak ofisinizin tam anlamıyla temizlenmesini sağlar. Bu, daha iyi sonuçlar ve daha az iş kesintisi anlamına gelir.

  Ofis temizliği sırasında masa yüzeyleri, zeminler, camlar, tuvaletler, mutfak alanları ve genel kullanım alanları temizlenir. Ayrıca, toz alma, vakum temizliği ve çöp toplama gibi işlemler de yapılır.

  Profesyonel ofis temizliği firmaları, müşterinin gizliliğini ve güvenliğini önemser. Özel ve hassas belgelerin bulunduğu alanlar önceden belirlenir ve temizlik personeli bu alanlara erişim sağlamaz. Bu şekilde gizlilik korunur.