1. Temizlik Şirketi
 2. Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat sonrası temizlik aslında işlerin bittikten sonra karışıklığın olduğu bir temizliktir. İstediğiniz her şey dört dörtlük olduktan sonra sıra gelecek oturmaya, hoş bir zaman geçirmek için heyecan basacaktır.
Randevu Al

  Tadilat Sonrası Temizliğinde En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden bizlere detayları bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Tadilat Sonrası Temizliğinde Bağcı Grup Güvencesi

  Tadilat sonrası evlerimiz veya işyerlerimizdeki inşaat kalıntıları, toz ve kirler yeni bir düzene geçişi zorlaştırabilir. Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti, bu izleri silerek temiz, ferah ve modern bir mekânın kapılarını size açar.

  Profesyonel Hizmet
  Esnek Planlama
  Müşteri Memnuniyeti
  Uzman Kadro
  Profesyonel Ekipman
  Uygun Fiyat
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Tadilat olayı nerde gerçekleşirse gerçekleşsin yeni almış gibi olacaktır. İster çalıştığınız büronuz olsun isterseniz en önemli yeriniz olan eviniz hiç fark etmez. Her şey yapınca daha güzel olacaktır.

  Tadilat sonrası temizlik inşaat temizliği gibi ise ilk önce o birikmiş hafriyatlar temizlenmelidir. Daha sonra yüzeysel olarak süpürülmeli ve ince ayrıntılı olması şarttır. İnce ayrıntıya geçince geri dönüş olmasın diye ayrıntılı olması şarttır. Tadilat sonrası temizlik için artık kişiler kendileri uğraşmıyor. Temizlik firmaları ile işlerini bitiriyorlar.

  Konut ya da İş Yeri için En Etkili Tadilat Sonrası Temizlik

  Temizlik firmamızın önemli ve yetkin bir donanımı bulunmaktadır. Nereyi isterseniz hemen sizlerin hizmetine gelmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Bağcı Grup sizleri beklemektedir. İşinde güvenilir, temizlik açısından hızlı ve temiz çalışan bir firma olmaktadır.

  İşyeriniz için temizlik çok önemlidir. Hem temizlik hem de yeniliğin olması sizleri bir adım daha öne çıkarmaktadır. Çalışma grubumuzda herkesin işi belli olmaktadır. Bayan elemanların görevleri ayrı, erkek elemanların görevleri ayrı olmaktadır.

  Tadilat Sonrası Temizlik Ustalık ve Hız Gerektirir

  Özellikle tadilat sonrası temizlik konusunda konut veya iş yerinizin durumuna göre gün verilmektedir. Bir gün ya da iki gün içerisinde eviniz veya ofisiniz teslim edilecektir. Grup halinde yapılan temizliklerde grup başında denetleyici görevlilerimiz de hazır bulunmaktadır. Beğenilmeyen yerler tekrar temizlenmektedir.

  Temizleme sırasında eviniz veya büronuz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Profesyonel makineler ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Sıfır konutlarda ve iş yerlerinde temizlik çok daha hızlı sonuçlanırken, içeride eşya olduğu durumlarda temizlik işleri bir kademe daha yavaş olabilmektedir. Bağcı Grup olarak sizleri yalnız bırakmayacak, her türlü tadilat sonrası temizlik işlerinizde yanınızda olacağız.

  Tadilat Sonrası Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Tadilat sonrası temizlik, yapılan tadilat veya inşaat işlemleri sonrasında ortaya çıkan inşaat artıkları, toz, kir ve kalıntıların profesyonel bir ekip tarafından temizlenmesi işlemidir. Bu hizmet, mekânın temiz, düzenli ve kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.

  Tadilat sonrası temizlik, inşaat kalıntılarının temizlenmesini, yüzeylerin silinmesini, tozların alınmasını, zeminlerin yıkanmasını, pencerelerin ve camların parlatılmasını, tesisat ve elektrik düzeninin kontrol edilmesini içerir.

  Tadilat sonrası temizlik işlemi, tadilatın büyüklüğüne ve türüne göre değişebilir. Genellikle tadilat tamamlandıktan hemen sonra temizlik yapılması önerilir. Böylece inşaat artıkları ve tozlar daha kolay temizlenebilir.

  Tadilat sonrası temizlik hizmetine, ev veya iş yerlerinde yapılan tadilat, yenileme veya inşaat işlemleri sonrasında ihtiyaç duyulur. Bu işlemler sırasında oluşan inşaat atıkları, toz ve kirler mekânın temizlenmesini gerektirir.