1. Temizlik Şirketi
 2. Mermer Cilalama

Mermer Cilalama

Kullandığımız mermer yüzeyli alanlara uygulanan cila işlemi sayesinde pek çok avantaj elde ederiz. Cila sayesinde zemin kayganlığı azalacağı için daha güvenli bir alana sahip oluruz.
Randevu Al

  Mermer Cilalamada En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden bizlere detayları bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Mermer Cilalamada Bağcı Grup Güvencesini Yaşa

  Mermer yüzeyler, zarif ve lüks bir görünüm sunar, ancak zamanla matlaşabilirler. Mermer Cilalama Hizmetleri, mermer yüzeylerin eski parlaklığına kavuşmasını sağlar. Uzman ekiplerimiz, özel cilalar ve ekipmanlarla mermer yüzeylerinizi yeniden canlandırır.

  Profesyonel Hizmet
  Esnek Planlama
  Müşteri Memnuniyeti
  Uzman Kadro
  Profesyonel Ekipman
  Uygun Fiyat
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Dış etkenlere karşı koruma sağlama özelliği sayesinde sahip olunan yüzeyin kullanım ömrünü arttırmış oluruz. Temizliğini yapmak daha kolay hale gelirken sağlıklı bir alan da elde etmiş oluruz. Ayrıca tüm faydalarının yanı sıra çok şık bir görüntü elde edeceğimiz için dekoratif anlamda da tercih ederiz. Mermer cilalama ile parlak bir zemin tartışmasız daha kusursuz bir görüntüdür.
  Firmamız tüm bu kullanım kolaylığı ve avantajlarını sağlayan mermer cilalama işlemini güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Cilalama işleminde sunduğu kristalize cilalama ve polimer cilalama seçenekleri sayesinde zemine göre işlemi şekillendirmiş olur. Her iki işlemi uygularken de cilalanacak zemini önce iyice temizleyerek hiçbir kalıntı kalmamasını sağlar. Bu işlem mermer cilalama konusunda çok önemli bir aşamadır. Firmamız bu aşamayı tüm hassasiyeti ve en iyi sonucu alacak şekilde uygular. Çünkü iyi bir iş çıkarmak için ön hazırlığı da en iyi şekilde yapmak gerekir.

   

  Zemin türünüze göre uygulanmasını seçtiğiniz polimer işlemde diğer yönteme göre daha az parlaklık elde edersiniz. Uygulanma kolaylığı ve zemin türünden dolayı tercih edilen polimer mermer cilalama işlemi sırasında da zeminin ön temizliği aşaması en hassas şekilde yapılır. Sonrasında cila işlemi istenilen parlaklığa kadar uygulanır ve cila sonrası yapılacaklar konusunda müşteri bilgilendirilir. Sadece işlemi yapmak değil sonrasında korumak ve doğru kullanılmasını sağlamak da firmamızın kendine görev edindiği kalite anlayışıdır.

  Kristalize cilalama işleminde cila ile zemin neredeyse bir bütün haline gelir. Dayanıklılığı ve parlaklık seviyesi çok fazladır. Her ne kadar kullanım süresi zemin üzerindeki işleyişle alakalı olsa da ortalama, evlerde üç yıl kadar kullanılabilir. Diğer yönteme göre daha kapsamlı ve dayanıklı olması sebebi ile fiyatı diğerine göre fazladır. Fakat firmamız mermer cilalama işlemlerinde uygun fiyat politikası izleyerek kaliteyi satın almanızı sağlar. Ödediğiniz her kuruşun tam karşılığını güvenli ve garantili bir şekilde alırsınız. Firmamız da müşterilerinin yüzündeki memnuniyetten istediği karşılığı almış olarak yanınızdan ayrılır. Sektöründe uzman yapısı ve profesyonel çalışanları ile fark yaratan firmamıza en değerli alanlarınızı emanet edin. Şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarın.

  Mermer Cilalama Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Mermer Cilalama hizmeti, matlaşmış veya yıpranmış mermer yüzeylerin parlaklığını ve estetik görünümünü geri kazandırmak için uygulanan bir işlemdir. Bu işlem, özel cilalar ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir.

  Mermer Cilalama, mermer yüzeylerin matlaşması veya yıpranması durumunda yapılmalıdır. Genellikle yılda bir kez veya ihtiyaca göre yapılması önerilir.

  Mermer Cilalama işlemi, uzman ekipler tarafından özel cilaların mermer yüzeyine uygulanması ve profesyonel cilalama makineleri ile cilanın yüzeye yayılmasıyla gerçekleştirilir. Ardından, mermer yüzey temizlenir ve parlatılır.

  Profesyonel Mermer Cilalama hizmeti, uzmanlar tarafından yürütülerek en iyi sonuçları garanti eder. Yanlış uygulamalar, mermer yüzeylerin zarar görmesine neden olabilir. Profesyonel ekipmanlarla yapılan cilalama işlemi, mermer yüzeyin ömrünü uzatır, estetik görünümünü yeniler ve dayanıklılığını artırır.

   
   

  Mermer Cilalama hizmeti, merdivenler, zeminler, tezgahlar, heykeller ve diğer her türlü mermer yüzeyi için uygundur. Hem iç mekan hem de dış mekan mermer yüzeyleri cilalanabilir.