1. Temizlik Şirketi
 2. Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

Üzerinde sürekli olarak bir trafik olmasından dolayı ev ya da iş yerlerimizdeki zeminler zamanla aşınır, yıpranır ve kirlenirler. Bu durum içinde yaşadığımız alanın kötü gözükmesine sebep olur.
Randevu Al

  Zemin Cilalama İşlemlerinde En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden bizlere detayları bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Zemin Cilalamada Bağcı Grup Güvencesini Yaşa

  Zeminler, mekanların ilk izlenimi oluşturan önemli bir unsurdur. Zemin Cilalama Hizmetleri ile uzman ekiplerimiz, zeminlerinizi özel cilalar ve ekipmanlar kullanarak parlak, hijyenik ve dayanıklı hale getirir.

  Profesyonel Hizmet
  Esnek Planlama
  Müşteri Memnuniyeti
  Uzman Kadro
  Profesyonel Ekipman
  Uygun Fiyat
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kötü görünüm hem kendimiz hem de çevremiz için hoş bir izlenim değildir. Aynı zamanda daha önemli bir problem de meydan gelir. Zamanla bu aşınan yüzeylerde iyice oturan, yapışan kirler ve zeminin derinliklerine sızan sıvılar sayesinde oluşmuş bakteriler sağlığımızı da tehdit etmeye başlar. Tüm bu problemlerden kurtulmak için firmamız zemin cilalama işleminde uzman ve kaliteli hizmeti ile siz değerli müşterilerinin yanındadır. Firmamız zemin cilalama alanında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu iki alternatif ile en uygun çözümü uygular. Zemininizin daha uzun süre dayanıklı kalmasını ve parlaklığının göz kamaştırıcı şekilde olmasını isterseniz firmamız kristalize cilalama yöntemi ile yanınızda olur. Tabi bu seçeneklerin kullanılmasında zemininizin yapısının nasıl olduğu da önem taşır. Mermerden ya da traverten gibi taşlara uygulanması tavsiye edilen kristalize cilalama yönteminde ortalama dayanıklılık süresi evlerinizde üç yıl şeklindedir. İş yerleri içinse yine ortalama bir yıldır. Tabi ki bu sürelerin geçerliliği için bu zeminler üzerindeki trafik yoğunluğuna da bağlıdır. Firmamızın yaptığı zemin cilalama işleminde kristalize cilalamayı kullandığınızda zemininizin bakımı, temizliği çok daha rahat bir hale gelecektir.

  Zemin Cilalama İçin Uzman Adres

  Dayanıklılık açısından kristalize cilalamaya göre daha az ömrü olan polimer cilalar da diğer alternatif olarak firmamızda sizin için mevcuttur. Parlaklık seviyesi de diğerine göre daha azdır. Fakat bu yöntemi zemin yüzeyinizden dolayı tercih etmeniz gereklidir. Çünkü PVC kaplı olan zeminlerde kullanılması mümkün olan tek zemin cilalama yöntemi budur. Bu cilalama sonrasında da bakım ve temizlik yine çok rahat bir hal alacaktır. Daha iyi bir görüntü, dayanıklı ve temizlenmiş bir zemin için gerekli olan zemin cilalama işlemi aynı zamanda kayganlığı da azaltarak daha güvenilir bir alan sunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı zeminlerinizi belli aralıklarda işinde uzman ellere cilalatmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken firmamız kullandığı tüm ürünlerde standartlara uygun olanları tercih etmektedir. Çünkü kalitesiz ürünlerle yapılan cilalama işlemleri ömür olarak çok kısa olmakla beraber zemine de zarar verir. Hem paranız çöp olmuş olur hem de zemininiz daha iyi olması gereken yerde zarar görmüş hale gelir. Firmamızın güvenilir hizmetinde bu mağduriyetleri asla yaşamazsınız. Zemin cilalama işleminde tüm aşamaları uzman bir şekilde uygularız. Cilalama yapmadan evvel zemindeki eski cilayı da çıkartarak kusursuz bir işlem için ilk adımı atmış oluruz. Sonrasında temizlenmiş ve kurumuş olan alana profesyonel makinelerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile cilalama işlemini uygularız. En iyi sonucu elde etmiş olarak siz değerli müşterilerimizin yüzündeki gülümseme ile yanınızdan ayrılırız.

  Zemin Temizliği

  Sağlıklı bir yaşam sürmenin temeli temiz bir ortamdan geçer. Ortamlarımızı ne kadar temiz tutmaya özen göstersek de bizim kontrolümüzde olmayan sebeplerden dolayı ortamlar kirlenir. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmaktadır. İstanbul ilinde hizmet veren firmamız okul, fabrika, şirket, ofis, hastane, okul, depo gibi mekânların temizliğini itina ile yapmaktadır. Zeminde oluşmuş boya lekelerini, yağdan dolayı kararan zeminlerin tadilatını ve temizliğini büyük bir ustalıkla yapıyoruz.

  Zemin Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  Zeminin kirlilik türüne göre temizlik araç gereç ve teçhizat kullanıyoruz. Çok ağır yağlı bir zemin için daha yoğun bir temizlik malzemesi kullanıyoruz. Personelimiz temizlikle ilgili her konuda eğitimli olduğu için kirlerin nasıl çıkarılacağını çok iyi bilmektedir. Müşterilerimizin özel talepleri olur ise bunlar da göz önünde bulundurularak temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Zeminin genişliği ve kirlenme türüne göre, gerekli donanım ve personel sayısını belirliyoruz. Örneğin temizlik yapılacak zemin bir ofisin zeminiyse bu ofis iki ana bölümden oluşuyorsa, bu mekânları iki gruba ayırdığımız personeller temizlemektedir.

  Zemin Temizliği Nasıl Yapılır?

  Zeminlerdeki yapışmış kötü görünümlü kirleri temizlemek için detaylı bir temizlik yapıyoruz. Zemin temizliği için şu işlemleri gerçekleştiriyoruz:
  1. Zemini yüzeysel ve derinlemesine dezenfekte ediyoruz.
  2. Zemin yüzeyinin yapısında değişiklikler yaparak zemin yüzeyini lekelere karşı daha dayanıklı hale getiriyoruz.
  3. Zeminin aşınmasını engellemek için gereken önlemleri alıyoruz.
  4. Sert zeminlerde kale bodur ve parke aralarındaki kir ve kötü görüntüyü tamamen ortadan kaldırıyoruz.
  5. Mekânda bir tadilat yapılmış ise, boya, harç gibi artıkların kaba çöplerinin topluyoruz.
  6. Kaba çöplerin toplanmasından sonra kalan kirlilikleri temizliyoruz.
  7. Islak zeminlerde fayansların kenarlarında bulunan derz aralarındaki kötü ve kirli görünümü temizletip ortamı beyazlaştırıyoruz.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Zemin temizliği konusunda neden bizi tercih etmeniz gerektiğini şu maddelerle özetleyebiliriz:
  1. Uygun Fiyat
  2. Kaliteli Hizmet
  3. Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet
  4. Sınıf Temizlik
  5. Sağlam Referans
  6. Köklü Firma Olmamız

  Sert Zemin Temizliği

  İnşaat teknolojisi geliştikçe zeminde kullanılan malzemelerin daha farklı sonuçlar ve çözümler oluşturduğu bilinmektedir. Mozaik, beton, fayans ve mermer gibi malzemelerin yanı sıra epoksi gibi sert malzemeler zemin döşemesi için kullanılmaktadır. Bu gibi malzemelerin ise parlak görüntüsü her zaman dikkat çekmektedir. Bu parlaklığı devamlı olarak ortaya koymak için güvenilir firmanın çalışmalarından yararlanmak gerçekten önemli olabilir. Sert zemin temizliği olarak karşımıza çıkan bu süreçle birlikte, özellikle firmalar için gerçekten bu konuda çok ciddi bir çalışma anlayışı ön plana çıkmak durumundadır. Daha çok işletmelerde kullanılan bu sağlıklı malzemeler, aynı zamanda kurumsal yapıların gerekli malzemesi olarak dikkat çekmektedir. İşte bu yüzden sert zemin temizliği gibi önemli bir konuda, öncelik olarak alınmış tedbirlerin çok iyi sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Burada daha kaliteli ürün modelleri ile birlikte insanların isteklerine cevap veren bir sektörel çalışmayı yakından inceliyoruz. Temizlik makinaları ve bu makinaların sağlıklı çözümleri ile birlikte, yaşam mekânları gerçekten çok daha güzel bir görüntüye kavuşmaktadır.

  Sert Zemin Temizliği Firmaları

  Temizlik şirketleri hizmet boyutlarını giderek daha da geliştirmeye devam ediyor. Ortaya çıkan sağlıklı temizlik hizmeti ile birlikte, insanların kendini adeta emniyette hissetmesi mümkün olmaktadır. Önemli yatırımlarla edilmiş bir temizlik altyapısı ile birlikte, burada oluşmuş çözümlerin insan hayatına katkısını gerçekten avantajlı bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Sert zemin avantajları ile birlikte bu avantajları kuruyacak temizlik çalışmaları büyük önem arz etmektedir. Sert zemin temizliği sürecini en iyi şekilde değerlendiren bir firmanın özellikle kendi referansına yapmış olduğu katkıyı bir avantaj olarak görmek gerekiyor. Memnuniyet bilen müşterilerin sayısının artması, yeni işlerin ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Her seferinde işine daha dört elle sarılan uzman ekipler, kendi şirketinin gelişimini çok daha iyi noktalara taşımaktadır. Bu işi bilerek çalışmalarını yoğunlaştıran firmaları ve şirketleri temizlik konusunda çok önemli adımlar atmaya devam etmektedir.

  Sert Zemin Temizliği Fiyatları

  Fiyatlandırma konusunda titiz bir çalışma yapmak gerekiyor. Zemin ölçümü ve metrekare hesabının yanı sıra, zemin durumu uzman bir değerlendirme gözü ile birlikte belirleniyor. Bu şekilde sert zemin temizliği fiyatları konusunda avantajlı bir seçenek müşterileri hazırlanıyor ve sunuluyor. Günümüz şartları ve mevcut standartların desteği ile birlikte, yaşam mekânlarının gelişimin hep birlikte görebiliyoruz. Özellikle de bu yeni yapı malzemeleri kullanımı esnasında uzun vadeli temizlik hizmetlerinin bir gereksinim olarak ortaya çıktığını buradan belirtmek gerekiyor. Buradaki öncelikli görev kir ve tozu ortadan kaldırmaktır. Bununla beraber mikroplar ortadan kaldıracak arınık hizmetleri ile birlikte, gerçekten mükemmel bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Bir diğer şekilde zemini parlatacak temizlik süreci ile birlikte insanların aradığı ve bulmak istediği temizlik imkânları ortaya çıkmaya devam etmektedir. Son yıllarda yaşanan olağanüstü gelişmeler ile birlikte, sektörel bazda bu konuda önemli avantajlar ortaya çıkmaya devam etmektedir. Makine kullanımı ile birlikte pratik sonuçları daha hızlı bir şekilde elde eden firmalar, uygun fiyat teklifleri ile birlikte müşteriler için yeni çözümler üretmeye devam etmektedir.

  Zemin Cilalama Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Zemin Cilalama hizmeti, farklı türde zeminlerin (taş, mermer, ahşap, beton vb.) parlak, hijyenik ve dayanıklı hale getirilmesi işlemidir. Bu işlem, özel cilalar ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir.

  Zemin Cilalama, zeminin kullanım yoğunluğuna ve aşınma durumuna bağlı olarak farklı zaman dilimlerinde yapılabilir. Genellikle cilalama işlemi yıllık bakım programlarının bir parçası olarak veya zemin yüzeyi matlaştığında gereklidir.

  Zemin Cilalama işlemi, özel cilaların zemine uygulanması ve profesyonel cilalama makineleriyle cilanın yüzeye yayılmasıyla gerçekleştirilir. Ardından, cilalanan yüzey parlatılır ve hijyenik bir şekilde temizlenir.

  Profesyonel Zemin Cilalama hizmeti, uzman ekipler tarafından yürütülerek en iyi sonuçları garanti eder. Uygulanan cilalar, zeminin dayanıklılığını artırır, temizliği kolaylaştırır ve estetik bir görünüm sağlar. Profesyonel ekipmanlarla yapılan cilalama işlemi, amatör girişimlerden daha etkili ve uzun ömürlüdür.

   
   

  Zemin Cilalama hizmeti, taş, mermer, granit, ahşap, beton, vinil ve linolyum gibi farklı türde zeminler için gereklidir. Her türlü zemin malzemesi cilalanabilir.