1. Temizlik Şirketi
 2. Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon hizmeti, mikropları yenmek ve sağlığınıza şefkatle dokunmak için burada. Güvende olun, hijyenik bir geleceği birlikte inşa edelim!
Randevu Al

  Dezenfeksiyon Hizmetinmde En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden bizlere detayları bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Dezenfeksiyon Hizmetinde Bağcı Grup Güvencesi

  Dezenfeksiyon hizmeti, mikropları ve patojenleri ortadan kaldırarak hijyenik bir ortam sağlar. Özellikle salgın dönemlerinde ve sağlık kuruluşlarında yaygın olarak kullanılır. Uzman ekiplerimiz, etkili dezenfeksiyon yöntemleriyle güvenli bir çevre oluşturur.

  Profesyonel Hizmet
  Esnek Planlama
  Müşteri Memnuniyeti
  Uzman Kadro
  Profesyonel Ekipman
  Uygun Fiyat
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan virüs salgınlarından sonra önemi bir hayli artan dezenfeksiyon hizmetleri, bir bölgedeki mantarların, bakterilerin ve virüslerin tamamen yok edilmesini amaçlayan kapsamlı temizliklerdir.
  Çevremizde farklı farklı koşullarda kendilerine yaşama alanı bulabilen ve zamanla büyüyerek insanların vücuduna da girmeyi başaran bu virüslerden bazıları insanların bağışıklık sistemini alt üst edebilme özelliğine de sahiptir. Günümüzde karşılaşılan koronavirüs salgını göz önüne alındığında bu virüslerin hiç küçümsenmemesi gerektiği anlaşılmaktadır.

  Dezenfeksiyon Hizmet Alanları

  Dezenfeksiyon hizmeti hem bakteri, hem de mikrop bulunmaması gereken laboratuvar ortamı gibi yerlere uygulanan bir işlem olduğu gibi ev, ofis, otomobil ve otel dezenfeksiyonu gibi insanların yaşamını devam ettirdiği her türlü mekana uygulanmaktadır. İçerisinde uzun süre kalınan ortamlardaki mikropların insanlara bulaşarak sağlığı tehdit etmesi riskinden kaçınmak için özellikle ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti insanların en fazla tercih ettiği hizmetlerdir. Bunun yanında toplu ulaşımın sık kullanıldığı bölgelerde araçlarda insanların elleriyle temas ettikleri yerlerdeki mikropların yok edilmesi amacıyla ulaşım dezenfeksiyonu da bir hayli önem arz etmektedir.

  Dezenfeksiyon Yapılırken Kullanılan Malzemeler

  Dezenfeksiyon hizmeti veren birçok dezenfektan firması bu işi profesyonel bir şekilde yapmak yerine üstünkörü hizmet verdiği için dezenfeksiyon işlemi tam başarı sağlayamayabilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi sırasında yaşayan tüm canlı bakteri ve mikropları yok etme özelliğine sahip maddeler kullanılmaktadır. İçerisinde toksik barındırmayan bu maddelerin kullanılmasıyla birlikte bir yanden mikroorganizmalar yok edilmekte, diğer yandan dezenfeksiyon işlemi uygulanan bölgedeki insanların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Bunun yanında kullanılan malzemeler ev ya da ofis ortamındaki eşyalara zarar vermeyecek özelliklere sahiptir. Bu sebeple içiniz güvende bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti alabilirsiniz.

  Dezenfeksiyon Hizmetinde Yapılan İşlemler

  Ev ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti sırasında profesyonel ekibimiz ilk olarak dezenfektan hizmeti verilecek bölgeyi gezerek yeterli malzeme planlaması yapar. Sonrasında dezenfektan hizmeti verilecek bölge ilaçlı bir şekilde işleme tabi tutulur. Daha çok el ile temas edilen yerler mikroplardan tamamen arındırılacak şekilde temizlenir. Alanında uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan Bağcı Grup’un profesyonel ekipleri sizlerin sağlığını ön planda tutacak şekilde özenerek evinizin mikropların yuvalanabileceği tarzdaki en tehlikeli yerlerini temizlemektedir.

  Hastane dezenfeksiyonu işleminde özellikle yoğun bakım ünitelerinde çok titiz bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız, öncelikle bu işlemin yapılacağı bölümde bulunan yatak, tıbbi cihaz gibi malzemeleri özel bezlerle temizler. Dezenfeksiyon işleminden önce personel kesinlikle kendi hijyenini sağlar ve ellerini dezenfekte eder. Dezenfeksiyon işlemi sırasında tüm vücudu saracak şekilde bir özel kıyafet kullanılır ve ağızda maske ile işlem sağlanır. Tıbbi cihazların sadece yüzeysel olarak temizliği yapılmaz, detaylı bir şekilde kablolar, hortumlar, irili ufaklı malzemeler teker teker temizlenir ve mikropların barınmasına ihtimal kalmayacak şekilde bir temizlik sağlanır. Temizlik esnasında mikrop ve bakterileri yok edecek çok özel maddeler kullanılmaktadır. Belediye dezenfeksiyonu ve ulaşım dezenfeksiyonu hizmetinde ise insanların yoğun olarak kullandıkları araç gereçler ele alınır ve yine hiçbir virüsün barınamayacağı şekilde detaylı bir temizlik uygulanır.

  Neden Bağcı Grup Dezenfeksiyon Hizmetleri ?

  Temizlik sektöründe uzun yıllardan bu yana başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki şehirlere hizmet veren Bağcı Grup, profesyonel ekibi ve birikimi ile bugüne kadar sayısız firmaya ve vatandaşa dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır. Kullandığı yüksek kalite temizlik malzemeleri ile bir ortamdaki vücuda zararlı mikroorganizmalara yaşam şansı tanımayan Bağcı Grup ekibi, bu konuda müşterilerine garanti vermekte ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile üzerine aldığı görevi yerine getirmektedir. Bağcı Grup Temizlik Şirketi dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanmak ya da detaylı bilgi almak için her zaman bizi 0850 425 23 23 numaralı telefondan arayabilir ya da 0555 732 87 00 WhatsApp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Yaşadığınız bölgede veya bulunduğunuz ortamda bulunan mikroorganizmalar sağlığınızı bozabilir. Her türlü ihtimal göz önünde bulundurularak yapılmış olan Dezenfeksiyon çalışması ile birlikte, sağlık konusunda önemli bir fırsat elde edebilirsiniz. Özellikle bu sektörel gelişimde deneyim ve tecrübesi ile birlikte, zamanında gelişimi göstermiş firmayı tercih etmek çok önemli. Günümüz şartları ve endüstriyel koşullarında bu şartlara yapmış olduğu destek ile birlikte, pek çok sağlıklı temizlik malzemesi gündeme gelmiş durumda.

  Özellikle uzmanların kullandığı güvenilir malzemeler ile birlikte, burada oluşturulmuş yöntemler ve sonuçlar insanların sağlığı için iyi bir çözüm üretmeye devam ediyor. Temiz, steril ve sağlıklı bir ortamın avantajından faydalanmak herkes için önemli. Büyük, küçük pek çok yaş grubundan insanların, bağışıklık sistemi aynı seviyede olmayabilir. İşte bu yüzden profesyonel bir Dezenfeksiyon çalışması ile birlikte, burada atılacak adımların ne kadar doğru ve isabetli olduğunu görmek mümkün olacaktır. Son yıllarda ve özellikle bu dönem içerisinde sterilizasyon çalışması büyük bir dikkatle yapılıyor. İnsan sağlığı için yapılan yatırımların, özellikle bu süreç ile beraber çok iyi sonuçlarını verdiğini görebiliriz.

  Dezenfeksiyon Yöntemleri

  Uzman ekip ve sağlıklı ekipman ile beraber, iyi bir sonuç almak elbette daha kolay olacaktır. Çok hassas bölgelerdeki sağlık ve temizlik çalışmalar ile birlikte, insanların beklentisine cevap veren yöntem ve sonuçları daha yakından görmek mümkün olmaktadır. Kapalı mekânlarda gerçekleşen Dezenfeksiyon ile birlikte, birbirinden farklı yöntemlerin gündeme geldiğini görebiliriz.

  İtinalı ve özel olarak kendi işine saygı duyan kişiler bu işte görev alıyor. Bununla beraber kullanılan sağlıklı malzemeler, temizlik açısından ve sağlık açısından çok önemli bir problem çözücü özelliği gösteriyor. Hayvanların, etrafına yayılmış olduğu mikroplardan temelli olarak kurtulmak istiyorsanız, uzman bir Dezenfeksiyon ile birlikte gelişmiş yöntemler size bu konuda yardımcı olacaktır. Aslında çok sayıda kişi için buradaki makul yöntemlerin sonuçlarını ve avantajlarını değerlendirmek büyük önem kazanmış durumdadır.

  Dezenfeksiyon Malzemeleri

  Uzman ekibin kullanmış olduğu sağlıklı malzemeler, gerçekten mükemmel bir temizlik için gereklidir. Sünger, fırça ve temizlik malzemesi ile birlikte, aparat destekli ürün modelleri Dezenfeksiyon malzemeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradaki temel amaç işi kolaylaştırmak ve temizlik sürecini daha avantajlı hale getirmektir. Mevcut koşullarla birlikte firmaların becerisi ve kabiliyeti, burada uzmanlık sonucunu çok daha net bir şekilde göstermektedir. Evinizin değişik bölgelerinde veya yaşam mekânlarının farklı seçeneklerinde, temizlik çalışmalarının çok büyük önem kazandığını biliyoruz. Sterilize etme konusunda son derece donanımlı olan ekip, aynı zamanda sağlıklı malzemelerle birlikte çok iyi çözüm oluşturmaya devam etmektedir.

  İster gıda tükettiğiniz olsun isterseniz de kişisel ihtiyaçlarınızı karşıladığınız yer olsun, temizlik illa ki burada büyük önem taşımaktadır. Son dönemlerin popüler seçenekleri ve gelişmiş temizlik yöntemleri ile birlikte, çok daha sağlıklı sonuçları almak mümkün görünüyor. Oldukça fazla sayıda insanı yakından ilgilendiren temizlik konusunda, profesyonel olarak göreve başlamış ve sürekliliği devam eden firmaların çok iyi çözüm oluşturduğu bilinmektedir. Eğitimle beraber sürekli gelişmiş ve kabiliyetini üst düzey taşımış temizlik elemanları ile birlikte, burada sağlık çözümü elde etmek daha kolay görülmektedir.

  Sanayi, fabrika, depo ve geniş şirket alanlarında yapılan endüstriyel dezenfeksiyon hizmetleri, sağlıklı bir yaşam alanı için gerekli unsurlar arasında bulunur. Temizliğin kapsamı, dezenfeksiyonun ayrıntıları ve hangi sıklıkla yapılması gerektiği, bu endüstriyel alanın özelliklerine bağlı olarak tamamıyla değişebilir.

  Endüstriyel çalışma alanlarında işlerin sorunsuz şekilde hallolmasına yardımcı olan temizlik, günümüzde ekstra bir önem kazanmıştır. Dezenfeksiyon işlemleri, bu alanların çalışmaya devam edebilmesi için bir gereklilik değerindedir.

  Endüstriyel Dezenfeksiyon Faydaları

  Profesyonel endüstriyel temizlik hizmetlerinden yararlanmak beraberinde sayısız fayda getirmektedir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamı korumak, bu endüstriyel alanda kullanılan makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışması için önemlidir. Temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri aksatılmış makinelerde, kir ve pastan dolayı sorunlar görülmeye başlanır. Bu makinelerin tamiri hem maddi açıdan büyük bir kayıp değerinde olur hem de iş akışını aksatır. Düzenli dezenfeksiyon hizmetlerinden yararlanmak, bu olası problemin önüne geçecektir.

  Endüstriyel alanlar, depolar ve sanayi, geniş çalışma ortamları niteliğindedir. Gündelik olarak sürekli birilerinin girip çıktığı, bir hareketin yaşandığı bu alanlar, çevreden gelen istenmeyen unsurlara karşı açık haldedir. Geniş bir alanı kapsamaları, istenmeyen unsurların (bakteri, virüs, mantar vs.) dışarı tutulmasını zorlaştırmaktadır. Zararlı mikroorganizmaların çalışma ortamına girmesi, hava kalitesinden hijyen standartlarına kadar her şeyi etkileyecektir. Dezenfeksiyon hizmetleri ile bu durum engellenebilir. Zararlı organizmaların temizliği ve yüzeylerden arındırılması gerçekleşebilir. Hem yapılan işin hijyenik bir ortamda gerçekleşmesi hem de çalışanların sağlıklarının korunması, bu temizlik işlemi ile mümkündür.

  Endüstriyel Dezenfeksiyon Neden Yapılır?

  Günümüzde müşteriler, aldıkları ürünlerin ve kullandıkları hizmetlerin hangi koşullar altında şekillendiğini sorgulamaktadır. Teknoloji sayesinde bu sorgulamanın sonuçlarına kolay şekilde ulaşmaktadır. Endüstriyel çalışma alanınızda ister bir ürün üretiyor ister depolama olarak kullanıyor olun, hijyen şartları başarınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Müşterileriniz ve hedef kitleniz için ürünlerinizin, düzenli olarak dezenfekte edilen çalışma ortamlarından çıkıyor olması gerekmektedir. Alanında uzman bireylerin hizmetlerinden faydalanarak düzenli dezenfeksiyon planı oturtmak oldukça kolaydır.

  Çalışma ortamınızın temizlik koşulları, çalışanların performansında değişiklik yaratabilir. Yüksek hijyen standartlarına uygun, temiz ve ferah alanlarda çalışan bireylerin daha yüksek performans gösterdiği ortaya koyulmuştur. Çalışanların mutlu ve sağlıklı kalması için endüstriyel dezenfeksiyon bir gerekliliktir. Çalışma ortamını paylaşan her birey için temizlik standartlarına özen gösteren bir kurum, herkesin çalışmak isteyeceği bir alandır.

  Alanında uzman bireyler, profesyonel hizmet süreçleri sırasında, hangi yüzeyde nasıl bir temizlik malzemesi tercih etmeleri gerektiklerini bilirler. Temizlik sektöründeki tecrübelerini, dezenfeksiyon işleminin kapsamlı bir şekilde tamamlanması için kullanırlar. Endüstriyel çalışma ortamlarının farklı yüzeylerinde ve makinelerinde, doğru temizlik protokollerini uygularlar. Böylelikle düzenli temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleri sonucunda, maksimum sonuçların elde edilmesi sağlanır. Endüstriyel çalışma alanınızın özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun temizlik hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlamanız önerilir.

  Dezenfeksiyon Hizmeti Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Dezenfeksiyon, bir yüzeyin veya ortamın mikroplardan, virüslerden ve patojenlerden arındırılması işlemidir. Bu işlem, enfeksiyon riskini azaltmak ve hijyenik bir ortam oluşturmak amacıyla yapılır.

  Dezenfeksiyon, özel dezenfektanlar veya kimyasal maddeler kullanılarak yapılır. Uzman ekipler, etkili dezenfeksiyon yöntemlerini kullanarak yüzeyleri veya ortamı temizler ve mikropları ortadan kaldırır.

  Dezenfeksiyon, hastalık yayılmasını engellemeye yardımcı olur. Özellikle salgın dönemlerinde ve sağlık kuruluşlarında kullanılır. Ayrıca iş yerleri, okullar ve kamu alanları gibi geniş alanlarda enfeksiyon riskini azaltır.

  Dezenfeksiyon sıklığı, kullanım alanına, kişi trafiğine ve salgın durumuna bağlı olarak değişebilir. Genellikle, yoğun kullanılan alanlar düzenli aralıklarla dezenfekte edilmelidir.

  Profesyonel bir firma, etkili dezenfeksiyon yöntemlerini ve uygun kimyasalları kullanarak hijyenik bir ortam sağlar. Ayrıca, profesyoneller enfeksiyon riskini minimize etmek için gerekli güvenlik önlemlerini alır ve ortamın tamamen temizlendiğinden emin olur. Bu, sağlık ve güvenlik açısından önemlidir.