1. Temizlik Şirketi
 2. Olay Yeri Temizliği

Olay Yeri Temizliği

Firmamız adli olaylardan sonra mağdur olan kişilere olay yeri temizliği hizmeti sağlamaktadır. Oldukça zor bir iş olan olay sonrası temizlik firmamız tarafından yapılmaktadır.
Randevu Al

  Olay Yeri Temizliğinde En Güvenilir Markayız

  Tek yapmanız gereken web sitemizden veya telefon üzerinden bizlere detayları bildirmek. Uzmanlarımız en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Olay Yeri Temizliğinde Bağcı Grup Güvencesi

  Bağcı Grup, fabrika temizliğinde güvenilir çözümler sunan bir öncüdür. Uzman ekip ve profesyonel ekipmanlarla temizlik ihtiyaçlarına en etkili şekilde yanıt verir.

  Profesyonel Hizmet
  Esnek Planlama
  Müşteri Memnuniyeti
  Uzman Kadro
  Profesyonel Ekipman
  Uygun Fiyat
  Referansalarımızdan Bazıları

  Referanslarımız arasında yer almak için sağ kısımda bulunan rezervasyon talebi formunu doldurabilir veya iletişim numalarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  Olay sonrası adli makamlar olaylara yönelik gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sıra olay yeri temizliği işlemine gelmektedir. Genellikle kaza, doğal ölüm, cinayet, intihar, şüpheli ölüm gibi olaylardan sonra olay yeri temizliğine ihtiyaç duyulmaktadır. Aileler veya olay yerinin geçtiği yere sahip olan kişiler tarafından olay yeri temizliği işlemi talep edilmektedir.
  Hem olaydan sonra olay yeri temizliğinin yakınları tarafından oldukça zor olması hem de büyük olaylarda lekelerin çok olmasından dolayı gerekli hijyenin sağlamaması nedeniyle olay yeri temizliği ekibine ihtiyaç duyulmaktadır. Olay yeri temizliği ekipleri, alanında profesyonel ekiplerden oluşur.

  Adli vakalarda olay sonrası temizlik ancak tüm incelemeler yapıldıktan sonra yapılabilmektedir. Firmamız bütün durumlarda müşterilerine 7/24 temizlik hizmeti vermektedir. Olay yerinde silinmesi gereken tüm yerler büyük bir ustalıkla hiçbir olayda geçen lekeler kalmadan silinmektedir. Bundan dolayı olay sonrası temizliğin profesyonel firmalara verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

  Olay Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

  Olay yerinin geçtiği yerlerde ince ve kaba tüm temizlik, olay yeri temizliği tarafından yapılmaktadır. Dağınık olan yerlerin toplanma işlemi, tüm dolapların iç ve dış temizliği, vakumla çekme ve kan, kusmuk gibi lekelerin temizliği profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Olay yerinin zeminine göre zemin temizliği de hiçbir leke ve iz kalmayacak şekilde yapılmaktadır. Olay yerinde akla gelebilecek bütün ayrıntılar usta bir şekilde temizlenir.

  Evde yapılacak temizlik öncesi olay yerinin sahibi ile gerekli görüşmeler sağlanmaktadır. Fiyatlandırma, temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne ve yapılacak hizmetlere göre değişmektedir. Daha küçük ve temizlik işleminin az olduğu, dağınıklığın olmadığı ortamlarda olay yeri temizlik ekipleri daha düşük bütçe ile çalışmaktadır.

  Olay Sonrası Temizliği Ekibimiz

  Mağdur yakınları tarafından tercih edilen olay yeri temizlik ekiplerimiz, tüm temizlik işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Her yer önceki haline çevrilir ve olaydan zerre iz kalmaz. Bundan dolayı adli vakalarda olay yeri temizliği ekiplerinden destek alınması daha yararlı olacaktır.

   

  ** Yukarıda yer alan hizmetimiz Polis tutanakları alındıktan sonra işleme başlanmaktadır.

  Olay Yeri Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Olay Yeri Temizliği hizmeti, kaza, etkinlik veya diğer olaylar sonrası oluşan dağılmış, kirli veya tehlikeli alanların özel temizlik yöntemleri ve ekipmanları kullanılarak düzenlenmesi ve temizlenmesi işlemidir. Bu hizmet, olayın etkilerini ortadan kaldırarak mekanın eski haline getirilmesini amaçlar.
  Olay Yeri Temizliği, dağılmış nesnelerin toplanması, kirli yüzeylerin temizlenmesi, zarar görmüş bölgelerin düzeltilmesi gibi işlemleri içerir. Ayrıca tehlikeli atıkların temizlenmesi ve imha edilmesi de bu hizmetin bir parçası olabilir.
  Olay Yeri Temizliği, olayın meydana geldiği andan hemen sonra veya olayın sonrasında yapılabilir. Hızlı bir şekilde temizlik işlemine başlanması, mekanın güvenli ve temiz hale getirilmesini sağlar.
  Olay Yeri Temizliği hizmeti, trafik kazaları, yangınlar, su baskınları, inşaat kazaları, etkinliklerin sonrası gibi farklı türdeki olaylar için alınabilir. Her tür ve boyuttaki olay sonrasında mekan düzeni ve temizliği için bu hizmet tercih edilebilir.
  Profesyonel Olay Yeri Temizliği hizmeti, uzman ekiplerin deneyimi ve ekipmanlarıyla olayın etkilerini en iyi şekilde ortadan kaldırmanızı sağlar. Tehlikeli maddelerin güvenli bir şekilde temizlenmesi ve atılması konusunda da uzmanlığa sahiptir. Olayın sonuçlarıyla uğraşmak yerine temizliği profesyonellere bırakarak güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.